На Паралімпіаду в Токіо у 2020 році планує поїхати команда у складі 326 осіб, серед яких 207 спортсменів. Про це заявив під час засідання організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо президент Національного комітету спорту інвалiдів України Валерій Сушкевич, передає кореспондент УНН.
“Орієнтовний склад національної команди України на Паралімпіаду – 326 осіб, серед них 207 спортсменів, 5 спортсменів лідерів, 88 тренерів, 7 тренерів-лікарів, 10 масажистів-тренерів і 14 адміністраторів і членів штабу”, – сказав Сушкевич.
За його словами, наразі процес отримання ліцензій ще триває. Станом на сьогодні українські спортсмени з інвалідністю вибороли 84 ліцензії.
“Ми плануємо увійти в 4-5 найкращих команд світу”, – наголосив Сушкевич.
Як повідомляв УНН раніше, відбір спортсменів для участі в Олімпіаді-2020 року в місті Токіо буде відбуватися до кінця червня, тоді і буде відомо про склад української команди.