«Голос майбутнього» (як його звуть експерти) — персональний голосовий консультант відкриває нові можливості для опанування нових тем та самоконтролю в цікавій формі вікторин і тестів. Він відповідає на запитання, виконує доручення з організації навчального процесу та пошуку інформації. Чи буде такий освітній інструмент у кожному домі, де зростає школяр?
Нові технології допомагають школярам створювати віртуальні світи, набувати унікальних навичок та занурюватися в кожну тему, немов переноситися в інші історичні часи, на інші материки та планети. Таких глибоких вражень від вивченого матеріалу в дітей ще ніколи не було!
У цифрову епоху сучасні діти мають безліч можливостей для розвитку та навчання. Завдяки AR/VR діти можуть безпечно тренуватися в тому, до чого раніше через ризик не мали доступу: проводити досліди з хімічними речовинами, керувати спорткарами та шатлами, робити хірургічні операції. Таке навчання, як з’ясували вчені, більш результативне і не дає учням відволікатися.
Очільниця «Освіторії» Зоя Литвин розповідає про відкриття нейробіологів та генетиків, які досліджують здатність людей вчитися. Як людство сприйме відкриття, що нашу успішність у вивченні певних наук на 70 % визначає генетична схильність? Чи стануть частиною навчального процесу… аналізи?
Robobus — ІТ-школа на колесах — просто напхана сучасними технологіями, роботами та штучним інтелектом. Тут діти пізнають світ через роботів: фізичні процеси, закони, які можна застосувати в житті. Чого ще робот може навчити учня?
Освіторія