В Івано-Франківську відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми захисту прав осіб з інвалідністю з порушеннями зору».
Захід організований у партнерстві регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області та громадської організації жінок з інвалідністю «Біла тростина».
Для участі у заході також були запрошені представники Управління забезпечення прав людини НПУ в Івано-Франківській області та Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД.
Під час круглого столу представники організацій «Біла тростина», «Українська молодіжна група», «Координаційний ресурсний центр», «ІФООПРО», Товариства молодих осіб з інвалідністю «Братерство» та правозахисники обговорили питання надання правової допомоги особам з порушеннями зору, комунікації з органами поліції, доступу таких осіб до інформації, послуг, транспорту та інфраструктури міста загалом.
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини