Олімпійські чемпіони, науковці, бізнесмени, керівники. Люди з інвалідністю, вже давно довели суспільству, що їх особливості не заважають досягати поставлених цілей. Але стереотипи соціуму ще досі перешкоджають їм жити повноцінним життям.
Фахівці служби зайнятості руйнують застарілі погляди і вбачають своєю місією мотивувати та допомагати цій категорії населення.
25 листопада у Нікольському центрі зайнятості відбулись тематичні та індивідуальні зустрічі з безробітними з інвалідністю. В цей день до центру звернулось 6 осіб. Кожен з них прийшов за допомогою у вирішенні особистих проблем, серед яких: невідповідність професій, які вже мають ці люди, запропонованим вакансіям, недостатній рівень заробітної плати, упереджене відношення роботодавців та інші.
Вирішити питання працевлаштування їм запропонували використовуючи можливості служби зайнятості, а саме:
Донецький обласний центр зайнятості