Ще дві бронзові медалі виборола вчора національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках, яка вже другий день поспіль змагається з більш ніж 200 спортсменами з 30 країн світу на чемпіонаті світу з фехтування на візках у корейському місті Чхонджу, Отже, у підсумку перших двох змагальних днів у доробку України – 3 бронзові медалі!
Бронзові нагороди завоювали: Науменко Олег – шпага, категорії В та Дьолог Надія – шабля, категорії В.
Відео змагань: youtube.com
Усі фехтувальні поєдинки наживо можна відслідковувати за посиланням на Facebook та YouTube, а оновлені результати будуть тут: iwas.ophardt.online
Українських фехтувальників на візках традиційно підтримують спонсори та партнери Національного комітету спорту інвалiдів України – компанії lifecell та ВОЛЯ.
Вітаємо призерів та усю національну паралімпійську збірну команду з фехтування на візках з високими нагородами чемпіонату світу, знаємо – що ваші нагороди – це важка праця в ім’я України. Бажаємо усім показати справжній український результат!
Прес-служба НКСІУ