17 та 18 серпня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ пройшов тренінг «Маркетинг і фандрейзинг для соціальних підприємств організацій людей з інвалідністю».
Це другий модуль в рамках проєкту «Підприємства організацій людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішень», який реалізує в Україні Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Німецько-українською партнерською мережею завдяки фінансовій підтримці організації «Aktion Mensch» (Німеччина) та участі Міжнародного освітнього центру, м Дортмунд (Німеччина).
Два дні на прикладі своїх підприємств учасники вчилися визначати сильні сторони й існуючі переваги обраних стратегій розвитку підприємств. Так само аналізувати, в чому можуть бути загрози для розвитку бізнесу, порівнювали оподаткування для підприємств різних форм власності, їх переваги в тому чи іншому випадку.
Учасники забрали з собою не тільки теоретичні інструменти, але і всі практичні напрацювання.
Ми всі щиро дякуємо Миколі Безгіну за чудово проведений тренінг, Західному реабілітаційно-спортивному центру НКСІУ за надану базу проведення та Львівщині – за прекрасну сонячну погоду в ці дні!
Захід відбувся в рамках Регіонального семінару для керівників та лідерів «Реформа децентралізації. Участь ГОІ в отриманні соціальних замовлень на місцевому рівні».
Любов Негатіна