15 – 17 червня 2016 р., м. Київ. Конференція «Інтеграція стомованих хворих у суспільство. Проблемні питання та шляхи їх вирішення».

24 Травня 2016 Друкувати цю новину

Інтеграція стомованих хворих у суспільство. Проблемні питання та шляхи їх вирішенняВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та ГО «Спілка осіб з інвалідністю стомованих хворих «Астом-Ілко» 15 - 17 червня 2016 р. в м. Київ проводять конференцію «Інтеграція стомованих хворих у суспільство. Проблемні питання та шляхи їх вирішення».

Для участі запрошуються лідери, керівники і фахівці громадських організації людей з інвалідністю, зокрема стомованих хворих для підвищення рівня кваліфікації в громадській роботі, планування їх діяльності, сприяння ефективній співпраці з органами державної влади, розвитку співробітництва.

Під час заходу заплановано висвітлення проблемних питань у сфері профілактики та лікування хвороб, внаслідок яких необхідне хірургічне втручання з результатом виведення стоми; питання реабілітації стомованих хворих після операції та повернення до соціально-активного життя; забезпечення зазначеної категорії населення виробами медичного призначення, основи діяльності громадських організацій щодо захисту інтересів осіб з інвалідністю тощо.

В Конференції заплановано участь представників Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики, Секретаріату Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, Секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, представники компаній виробників виробів медичного призначення.

Захід відбудеться на базі «Оздоровчого табору «Лідер» (адреса: м. Київ, вул. Юнкерова 16, Пуща-Водиця).

Початок реєстрації учасників о 13:00, конференція починає роботу о 14:00.

В разі Вашої зацікавленості взяти участь, просимо заповнити анкету-заявку та направити її на електронну адресу office@naiu.org.ua, або факсом (044) 279-61-74, але не пізніше 15:00,  03-го червня 2016 р.

За додатковою інформацією звертайтесь в Секретаріат НАІУ:

  • Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-74; 279-61-82; (097) 984-74-62;
  • Гриб Олена Вікторівна (044) 279-61-74; 279-61-82.
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.