Тільки-що яскраво завершився принциповий для національної дефлімпійської збірної команди України матч зі збірною Росії за бронзову нагороду. Українці вщент розбили росіян, перемігши з рахунком 72-63! Вітаємо команду з потужною перемогою та бронзою чемпіонату світу!
Усі ми зараз, скориставшись наступним лінком, можемо подивитись, як нагороджуватимуть наших хлопців на урочистій церемонії вшанування чемпіонів та призерів: youtube.com
До речі, у цьому чемпіонаті світу взяло участь 14 чоловічих команд, золоту нагороду виборола команда США, срібну – Литви.
У жіночої команди України на цьому чемпіонаті світу – 8 місце. За перемогу на чемпіонаті світу боролись 9 жіночих команд. Золоту нагороду вибороли гречанки, срібло – команда Литви, бронзу – США.
Прес-служба НКСІУ