3 липня в будівлі ЗОШ №2 за адресою: мікрорайон Південний, 35 відбулося урочисте відкриття сучасного закладу для дітей, що мають особливі освітні потреби. Це дуже важлива подія, в якій відчували гостру потребу і на яку чекали всім містом.
Заснування та відкриття інклюзивно-ресурсного центру стало можливе за підтримки депутата України Євгена Гєллєра, мера Покровська Руслана Требушкіна та Покровської міської ради.
Очільник Покровська Руслан Требушкін виступив з промовою і запросив до комфортного та сучасного центру всіх дітей, які мають необхідність в інклюзивній освіті не тільки з міста, але і з ближніх населених пунктів. Також слово взяла голова громадської організації активної реабілітації людей з інвалідністю Валентина Чайка, яка зауважила, що відкриття Центру – справжнє свято для Покровська. Тепер у дітей будуть гідні умови для отримання освіти.
Кожна сім’я, в якій є дитина з інвалідністю, зможе отримати консультаційну, діагностичну та корекційну допомогу від кваліфікованих спеціалістів. В самому інклюзивно-ресурсному центрі створені комфортні умови для навчання та дозвілля дітей різного віку.
Покровська міська рада