25 червня 2019 року Громадська організація «Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України» проводить майстер-клас на тему: «Від бізнес – ідеї до бізнес-плану та початку діяльності компанії ».
Спікер – Анна Мацюк, що має досвід роботи в IТ – сфері 10 років. В 27 років зайняла посаду Генерального директора в IT компанії Zakaz.ua із штатом 250+ співробітників. На даний момент являється бізнес-партнером в компанії Nspace по напрямку автоматизацій та оптимізації процесів для дрібного та середнього бізнесу.
Учасникам заходу буде надана інформація про перелік найбільш важливих кроків для реалізації бізнес-ідеї. Базові поняття фінансової оцінки ідеї, а також можливості побудови бізнесу віддалено за допомогою інтернет технологій.
Розкрутка бізнес-ідеї за допомогою соціальних медіа ресурсів. Перелік базових компонентів для створення власного сайту безкоштовно. Питання економічних трендів для малого бізнесу. Надана інформація допоможе проаналізувати бізнес-ідеї слухачів ефективними техніками аналізу, знайти оптимальний шлях для старту та вирішити питання про необхідність партнерства в бізнесі.
Захід буде проведено за адресою: 02192 м.Київ, вул. А. Малишка, буд. 1, готельний комплекс «Братислава». Реєстрація о 10:00 год. Початок об 11:00 год. Їхати до станції метро «Дарниця».
Анкета учасника (завантажити).
Контактні особи: Гурінов Сергій Іванович 063 382-41-73 (м. Київ), vgo_appiu@ukr.net Кондратенко Олена Степанівна 093-084-00-68 vgo_appiu@ukr.net
ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ!