В Одесі закінчила роботу триденна Літня школа раннього втручання. Учасниками школи є команди раннього втручання зі Львова, Харкова, Одеси та Ужгорода. Також цього разу до тренінгу приєдналися команди з нових регіонів, фахівці яких лише знайомляться з послугою раннього втручання.
Тренінг проходить в активних дискусіях та обміні досвідом команд з різних міст. Усіх фахівців об’єднує спільне бачення надання послуги. В центрі раннього втручання є сім’я з дитиною та пріоритети сім’ї є основним орієнтиром для роботи раннього втручання.
Рутинно-базований підхід є основною філософією раннього втручання. Працюючи з сім’єю, ми орієнтуємося на природне середовище дитини та звичні рутини і ставимо лише функціональні цілі для всієї сім’ї. Фахівці раннього втручання, працюючи з сім’єю ставлять собі за ціль батькам “дати не рибу, а лише вудочку”, адже саме батьки є найпершими експертами своєї дитини.
Інфо зі сторінки Раннє Втручання – Центр “Джерело”