Техніку професійного макіяжу – дівчатам з інвалідністю
В Івано-Франківському кафе-кондитерській “Делікація” відбулося навчання техніки професійного макіяжу для дівчат з інвалідністю. Його організував благодійний фонд “Хребет”. Майстер-клас провела професійний візажист Оксана Мухіна.
На знімках:
Майстер-клас проводить візажист Оксана Мухіна.
Христина Сирова задоволена заходом.
Спеціаліст викладала не тільки теорію, а й на практиці продемонструвала, як використовувати косметику. Її вона надала особисто. А також подарувала кожній учасниці занять книгу Мері Кей Еш “Мрії здійснюються”.
“Це було прекрасно, – не приховує емоцій учасниця благодійного фонду Христина Сирова. – Ми отримали чудовий досвід, а ще подарунки. Власники закладу “Делікація” не лише виділили приміщення для майстер-класу, а й пригостили нас смачними десертами. Приємно, що подбали про людей з інвалідністю. Тут також є пандус та доступні гігієнічні умови. Персонал ставився до нас привітно, і наші дівчата почувалися святково”.
Людмила СТРАЖНИК.
Фото надано БФ “Хребет”.
Івано-Франківська область.
Голос України