Потужно виступили українські паралімпійці з порушеннями інтелекту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, що відбувся у м. Парижі, Франція, у період з 14 по 22 липня 2018 року. У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з 23 країн Європи. Від команди України виступило 12 спортсменів, котрі посіли 1 загальнокомандне місце. Загалом українські спортсмени на чемпіонаті Європи 2018 року у м.Парижі (Франція) вибороли 21 медаль, серед яких 15 золотих, 4 срібних та 2 бронзових нагороди.
Вітаємо наших спортсменів з яскравою перемогою!
Прес-служба НКСІУ