Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Управління праці та соціального захисту населення Харківської міської ради спільно з ГО «Харківський Центр реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей «Право вибору» 06-08 липня 2018 року проводять семінар-тренінг «Крокуємо до самостійності».
Семінар-тренінг розпочнеться за адресою: 6 липня – м. Харків, вул. Киргизька, 19, конференц-зал готелю «Sun Light», 7-8 липня – вул. Киргизька 10 з 10.00 до 18.00
Початок реєстрації: 06 липня об 11.00 год.
Метою семінару-тренінгу «Крокуємо до самостійності» є формування у підлітків з інвалідністю по зору сукупності знань, умінь і навичок для самостійного життя, зокрема безпечного пересування в просторі, самостійного орієнтування в ньому, набуття здатності бути мобільними, як з використанням, так і без використання технічних засобів, основ успішної комунікації тощо.
В рамках семінару-тренінгу відбудеться презентація ГО «Заплющ очі. Дивись серцем» та УГКЦ Біблії для дітей надруковану шрифтом Брайля.
Дане видання Біблії для дітей, зокрема для дітей з порушенням зору, приурочене вшануванню року Біблії в Україні. Ця Біблія несе Євангелізаційний, місійний та об’єднавчий процес. Книга надрукована в такий спосіб, що спершу дитина буде потребувати ознайомлення із самим текстом – звичайним та шрифтом Брайля, а тоді вже зможе відчитати й самі малюнки, які також нанесені на матеріал цим самим шрифтом.
В семінарі бере участь Ханна Марія Прохарчик – тифлопедагог, спеціаліст з орієнтування у просторі (Польща)
Наші контактні телефони: 0634754542, 0674183209 – Бутенко Валентина Антонівна.