З 15 медалями повернулись в Україну дефлімпійці з ХІ чемпіонату Європи з боулінгу серед спортсменів з порушеннями слуху, що з 24 травня по 2 червня проходив у м. Мюнхені, Німеччина. У скарбничці нашої команди – 3 золотих, 6 срібних і 6 бронзових медалей (у тім числі – чоловіча дефлімпійська збірна України з боулінгу – чемпіон Європи, жіноча українська команда – бронзовий призер) та побили 9 рекордів Європи.
Вітаємо наших чемпіонів та призерів та бажаємо всім нових яскравих перемог!
Прес-служба НКСІУ