ГО “Смарт освіта” запрошує батьків дітей з особливими освітніми потребами до участі в розробці та модифікації онлайн-курсу з інклюзивного навчання.
Передбачається, що батьки пілотуватимуть лекції, підготовлені для висвітлення актуальних питань для тих, хто виховує дітей з особливими освітніми потребами, а також зможуть поставити свої запитання найкращим фахівцям з інклюзивної освіти.
Для того, щоб стати учасником групи пілотування, заповніть, будь ласка, цю гугл-форму до 28 лютого включно.
Заповнити форму можна також за цим посиланням.
Нагадуємо, що триває набір фахівців для створення онлайн-курсу з інклюзивної освіти. Окрім того, вчителям, представникам адміністарцій шкіл і батькам пропонують пройти онлайн-опитування з приводу того, якої інформації їм не вистачає для роботи.
“Нова українська школа”