Запрошуємо Вас відвідати фотовиставку «НЕСКОРЕНА КРАСА», урочисте відкриття якої відбудеться 1 листопада 2017 року об 11.00 в приміщенні бібліотеки ім.. Д.І. Чижевського.
Зазначений захід проводиться в рамках Всеукраїнського соціального фотопроєкту «Нескорена краса».
Організатор цього фото проєкту – «Міс України 2017 на візку» та учасниця «Міс Світу Індивідуальність 2017 на візку» Оксана Кононець.
Учасницями проєкту стали 12 успішних, талановитих і вродливих дівчат, котрі показали й довели, що інвалідний візок не є перешкодою красі, коханню та особистому щастю. Ми абсолютно рівні і нам під силу різні професії, спорт, подорожування та мрії. Головне – це сильне бажання та віра в себе!
Організаторами вказаної виставки у м.Кропивницький виступили:
Запрошуємо Вас проявити свою солідарність з учасницями фотоконкурсу, які проявили неймовірну силу духу в досягненні своїх цілей, незважаючи на перешкоди, що стали на їхньому шляху. Наше розуміння та підтримка їм дуже потрібна!
БЕСТ-Маркетинг