У неділю, 17 вересня, у галереї «Бастіон» у Івано-Франківську відбудеться відкриття виставки фотографій дітей Залучанського дитячого будинку-інтернату. Експозицію відкриють о 14.00.
На виставці будуть представлені фото з поїздок до інтернату волонтерів БО «Українська благодійницька мережа».
Мета експозиції — надати глядачеві можливість ближче побачити життя дітей Залучанського дитячого будинку-інтернат, відкритих та щирих, які найбільше потребують любові та справжніх друзів.
Репортер