Команда On3Wheels збирає гроші на здійснення мрій людей з фізичними порушеннями, які хочуть подорожувати, але не мають на це можливостей.
Нагадаємо, що до цього хлопці вже здійснили мрію Андрія Маслюка із ДЦП. Команда організувала для хлопця 100-денну мандрівку Європою. Так, Іван разом з друзями подолав 5000 км через 12 країн.
Хлопці збирають гроші на Спільнокошті. Для того, аби реалізувати проєкт не вистачає близько 20 тисяч гривень.
Більш детально про проєкт можна дізнатися тут.
Як розповів Андрій Маслюк у інтерв’ю Дивись.info, хлопець має плани готуватися до Паралімпіади. Більше фото та відео з подорожей команди, а також розмову з Андрієм Маслюком читайте тут.