ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та ГО «Товариство «Зелений Хрест» запрошують взяти участь в Навчальному семінарі «Організація рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах», який відбудеться 25-29 липня 2017 року.
Під час проведення заходу учасники пройдуть навчання щодо організації та проведення рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах та візьмуть участь у сплаві по Дністровському каньйону (м. Івано-Франківськ), отримають навички експлуатації та керування плавзасобом, ознайомляться з сучасними методиками та особливостями сплаву для людей з інвалідністю та перебуванні в природному середовищі.
В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год. 7липня 2017 року на електронну адресу: office-naiu@ukr.net
За додатковою інформацією звертайтесь в м. Львів:
Бажаний час прибуття 25 липня в м. Івано-Франківськ – до 10.30 ранку, відправлення 29 липня після 15.00
Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.
Перевага буде надаватися особам, які подають анкету-заявку на участь в даному заході вперше. Про підтвердження участі буде повідомлено до 10 липня 2017 року.