29 квітня у бібліотеці ім. Д.І. Чижевського відбувся навчальний тренінг «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю” для родин, які виховують дітей з інвалідністю та для громадських діячів.
Метою якого було обговорення та розв’язання широкого кола проблем навчання та виховання дітей в інтегрованому освітньому просторі та як самому захистити свої права. Тренером якого була Олена Василенко, яка змістовно подала інформацію опираючись на законодавчу базу та власний не легкий досвід.
Тренінг пройшов у рамках проєкту захисту та забезпечення виконання прав людей з інвалідністю “Протидії дискримінації” завдяки фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проєкту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО «Територія Успіху»
Людмила Шукрута Кіровоградська організація матерів дітей з інвалідністю ” Серце матері” + Фото