На минулому тижні Благодійна школа “Розумне майбутнє” сумісно з Центром соціальної реабілітації дітей з інвалідністю запустили навчання одразу трьох груп загальною кількістю 35 дітей, що будуть навчатися за напрямком Основи програмування на базі JavaScript. На протязі всього часу навчання інструктор та адміністрація школи будуть споглядати за схильністю дітей та допоможуть їм обрати наступний шлях, тобто наступний курс, на якому діти вже будуть здобувати конкретну спеціалізацію – Тестування програмного забезпечення, Програмування FrontEnd, Програмування на Java, C#, Python або PHP. Загальний термін навчання складає близько 5 міс
“З самого початку заснування Благодійної школи ми ставили собі за мету дати можливість дітям з інвалідністю, а також дітям-сиротам та дітям військових, що загинули або отримали важкі поранення, здобути практичні знання в найбільш затребуваній та високооплачуваній на сьогоднішній день галузі – ІТ. Наразі у нас навчаються або вже пройшли навчання більше 100 дітей і ми дуже вдячні всім небайдужим, хто долучився до нашої ініціативи та допомагає реалізації проєкту – Мінсоцполітики, районні адміністрації в м.Києві, громадські організації та провідні ІТ-компанії України” – зазначає директор Благодійної школи Розумне майбутнє Мартинчук Дмитро.
Зареєструватися на навчання можна на сайті фонду – www.smartfuture.org.ua
Дмитро Мартинчук
Благодійний Фонд “Благодійна школа “Розумне майбутнє”