28 лютого о 10.00 год. у великій сесійній залі ЛМР (пл. Ринок, 1, 2-й поверх, к. 202) розпочинається дводенна науково-практична конференція «Тенденції розвитку інклюзивної освіти в Україні: комплексний підхід».
Метою конференції є обговорення актуальних проблем та стратегічних підходів щодо забезпечення права на освіту дітей з інвалідністю, починаючи з раннього віку, в процесі їх соціалізації, запровадження інклюзивного навчання, інноваційних технологій комплексної допомоги особам з інвалідністю шляхом консолідації діяльності освітніх, медичних установ, закладів соціального захисту, модернізації системи підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів до роботи в умовах інклюзії та інше.
У конференції беруть участь представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, науковці вищих навчальних закладів Києва, Львова, громадських організацій, які займаються дітьми, людьми з інвалідністю.
Практична частина конференції проходитиме на базі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова.
Львівська міська рада