З метою адаптації осіб з інвалідністю до вимог сучасного ринку праці, підвищення рівня їх зайнятості та підвищення мотивації для пошуку підходящої роботи в Центральному РЦЗ м. Миколаєва був проведений семінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
У результаті проведеного заходу було складено плани самостійного пошуку роботи, безробітні отримали інформаційні матеріали про центри які здійснюють професійну реабілітацію осіб з інвалідністю та додатково ознайомлено учасників семінару з послугами центру зайнятості. До уваги учасників було запропоновано перегляд мультсеріалу з техніки пошуку роботи «Як знайти своє покликання» та «Критерії вибору роботодавця».
Семінар пройшов в атмосфері невимушеності та доброзичливості.
Миколаївський регіональний центр зайнятості