На кубку світу з лижних перегонів та біатлону успішно розпочалися змагання з біатлону

18 Січня 2017

17.01.2017. Перший день змагань з біатлону кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що вже четвертий день триває в Західному реабілітаційно-спортивному центрі, приніс 6 нових комплектів нагород у біатлоні на довгій дистанції. Серед представників 6 країн, які сьогодні вибороли нагороди, в команди України  – 2 золоті, 1 срібна та 4 бронзові медалі, у Франції – 2 золоті нагороди, в Норвегії – 1 золота та 1 срібна медалі, в Німеччини – 1 золота та 2 бронзові нагороди, у Білорусі – 3 срібних медалі та 1 срібна нагорода в команди Японії.

Серед чоловіків в категорії сидячи, які сьогодні стартували першими, золоту нагороду виборов норвежець Ларсен Тригве Стейнар, показавши результат 48:33.8. Друге місце у представника Білорусі Лобаня Дмітрія (49:31.), на третю сходинку п’єдесталу вийшов українець Радь Тарас (49:41.7).

У жінок в категорії сидячи традиційною переможницею стала представниця Німеччини Ескау Андреа (49:11.5), її співвітчизниця Вікер Аня показала третій результат – 52:10.0. Білоруска Графєєва Ліджія  виборола срібну нагороду(52:19.7).

У чоловіків в категорії стоячи першим став представник Франції Дав’є Бенджемін (40:59.7), другий результат показав норвежець Ульсет Нільс-Ерік (43:17.7), третю сходинку посів представник України Вовчинський Григорій з результатом – 43:58.4.

Традиційно першу позицію в категорії серед жінок стоячи виборола українка Кононова Олександра з результатом 45:40.9, її співвітчизниця Батенкова Юлія стала третьою (48:33.3), срібну нагороду завоювала спортсменка з Японії Декіджіма Момоко з результатом 48:09.2.

У чоловіків з порушеннями зору першим став Чаленсон Антоній з гайдом Валферде Сімоном з Франції (44:20.2), срібна медаль у представника Білорусі Шапцібой Васілія та його гайда Будзіловича Дімітрія з результатом – 44:58.2. Третя сходинка п’єдесталу – в українського спортсмена Решетинського Ярослава та його гайда Гергардта Артура (44:58.8).

У жінок з порушенням зору Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм традиційно стали першими, показавши результат 45:06.4, другу сходинку посіла її співвітчизниця Прилуцька Ольга з гайдом  Бабаром Борисом (45:12.7). Бронзова медаль – у представниці Німеччини Клюг Клари (гайд  – Хартл Мартін), яка показала результат 47:09.0.

Завтра, 18 січня – вільний від змагань день. О 10:00 розпочнеться офіційне тренування, де спортсмени готуватимуться до наступних стартів 19 січня. Бажаємо всім відпочити та успішно підготуватись до наступного дня змагань.