28 жовтня 2016 року з 11-00 до 13-00 м. Київ, Готель Хрещатик, запрошуємо до участі у заході: «Відкрита дискусія: Дитяча паліативна допомога».
Питання до обговорення:
Обговорення відбуватиметься за участю міжнародної експертки з дитячої паліативної допомоги, директорки Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги Джоан Марстоун.
До участі в дискусії запрошуються медичні та соціальні працівники, правозахисники та юристи, волонтери, психологи, представники релігійних організацій, представники державних установ, де перебувають важкохворі діти, представники пацієнтських організацій, батьки важкохворих дітей та всі небайдужі.
Зверніть увагу!
Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.
Просимо підтвердити Вашу участь до 25 жовтня 2016 року.
Контакти для реєстрації: Катерина Шишигіна, 063 739 8389, shyshyginaka@gmail.com