Діти з особливими потребами разом з батьками уперше вирішили показати лозівчанам, що вони можуть робити руками. Галина Литвиненко разом зі своїм сином Дмитром продемонстрували вироби з бісеру. Вони освоїли цю не просту роботу ще перед Новим роком.
На виставці “Жемчужинок”є картини зі стрічок майстрині Тетяни Савіної. Жінка хоче невдовзі почати навчати цьому рукоділлю дітей з особливими потребами. Вона запевняє, що це не важко, і результат швидкий: 4 стібка — і квітка готова.
Працюючи руками, виготовляючи якісь вироби діти з особливими потребами краще розвиваються. Так говорить директорка реабілітаційної установи Ольга Ашиткова. Тому, коли приміщення “Жемчужинок” буде відремонтоване, там працюватиме гурток “Очумелые ручки”.
А поки діти з особливими потребами змушені займатися рукоділлям вдома з батьками, інколи у міському Центрі молоді.
Ірина Лєушканова
ТРК “Сігма”