Проєкти Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» здобули перемогу на конкурсі соціально-культурних проєктів, оголошеному Львівською міською радою. Після їх реалізації незрячі мешканці та гості міста отримають доступ до раніше недосяжних об’єктів давньої архітектури, візуальної та друкованої інформації. Члени ЛОО ГО УСІ – це повністю незрячі люди, які не отримують жодного фінансування за виконану роботу. Головний мотиваційний критерій – зробити місто кращим і доступнішим, повідомляє Оксана Потимко, виконавчий директор «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» у Львові.
Зокрема, це такі проєкти:
Усі роботи, окрім макету Львівської ратуші, виконуватимуть члени Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» та кілька залучених волонтерів: публікація рельєфно-крапкових творів, озвучення літератури, навчання екскурсоводів, адаптація екскурсійних маршрутів та ін.
Львівська міська рада