Національна Асамблея осіб з інвалідністю України висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям з приводу трагічної смерті голови Сумської обласної організації жінок-осіб з інвалідністю – члена НАІУ, голови правління Сумської міської громадської організації осіб з інвалідністю «Доля», заступника голови обласної координаційної ради організацій осіб з інвалідністю, кавалер-дами ордену Княгині Ольги ІІ та ІІІ ст. Кревсун Людмили Миколаївни.Понад двадцять років життя Людмила Миколаївна присвятила громадській діяльності, вболівала і переймалася проблемами людей з інвалідністю на міському та обласному рівні. Пам’ять про неї завжди житиме серед товаришів, друзів та однодумців.