У 2015 році на обліку у центрі зайнятості стояли 832 інваліди. З них роботу знайшли 582 людини.
Як розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, відсоток працевлаштування осіб з інвалідністю на Харківщині минулого року дорівнював 68. По Україні цей показник становить 26 %.
У 2015 році на обліку в Харківському обласному центрі зайнятості стояв також 51 переселенець з інвалідністю. 34 з них були працевлаштовані.
Серед найпопулярніших вакансій для осіб з інвалідністю: касир, водій, продавець, інженер-конструктор, контролер, оператор поштового звязку, економіст, озеленювач, лікар, медичний статист.
Середній рівень заробітної плати – 1800 грн.
Слобідський край