Органи прокуратури Волині приділяють увагу питанням соціального захисту пільгової категорії громадян, яких на сьогодні в області налічується понад 70 тисяч осіб.У зв’язку з ростом на початку року на 1,1 млн. грн. заборгованості по сплаті адміністративно-господарської санкції до Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, прокуратурою області надано правову оцінку повноті виконання своїх повноважень обласним відділенням Фонду щодо стягнення цього боргу.За результатами розгляду подання, внесеного прокуратурою директору Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, до відповідальності притягнуто 3 посадовці відділення, а вказаний борг охоплено претензійно-позовною роботою Фонду.На сьогодні розмір боргу з травня цього року зменшився на понад 400 тис. грн.
Прес-служба прокуратури області