На Вінниччині триває проєкт «Паліативна та хоспісна допомога дітям Вінниччини».
Як повідомлялося раніше, в рамках різних заходів проєкту організатори збирали кошти на закупівлю медичного обладнання для важкохворих дітей.
Як повідомила координатор проєкту Руслана Харковенко, станом на 16 листопада вінничани та всі небайдужі пожертвували 22 776 гривень. «Цього вистачить для закупівлі одного інфузомату і розхідних матеріалів», – зазначила Руслана.
Вона додала, що проєкт працює й надалі, відтак кошти можна переказувати за реквізитами:
р/р 26001060509598 МФО 302689 ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія Код ЄДРПОУ 02940109 Призначення платежу: «Цільові кошти для проєкту «Паліативна допомога дітям»
0432.ua