Офіційний сайт Олександрійської міської ради хвалить міського голову Степана Цапюка за турботу про здоров’я громадян, в той час як реальну допомогу міській лікарні надають інваліди праці. Але сайт уточнює, що це тільки у рамках “тісної співпраці”. Далі за текстом.
У рамках тісної співпраці міської влади з громадською організацією «Асоціація осіб з інвалідністю праці «Зірка надії» (голова В.Коюденко) Міська лікарня №1 отримала благодійну допомогу: у гінекологічне, терапевтичне та неврологічне відділення завезено функціональні ліжка та інші меблі. Найближчим часом Міська лікарня №1 одержить спеціальний одяг для медичного персоналу.
Правдоруб