Вітальним словом відкрила захід в.о. керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Інна Грищук, яка наголосила на актуальності такого тренінгу та поділилась власним досвідом із спілкуванням з маломобільними людьми, а також представила працівникам апарату суду модераторів – Раїсу Панасюк та Чорнобривенко Олену.
Основною метою тренінгу стало подолання бар’єрів та створення умов для вільного доступу до правосуддя людей з обмеженими фізичними можливостями. Нетрадиційний формат заходу доповнювався комфортною та невимушеною атмосферою. У ході тренінгу учасники мали можливість ділитись думками та враженнями від час практичних занять.
Керівництво Вінницького апеляційного адміністративного суду робить все для того, щоб суд став максимально доступним для громадян, у тому числі й для людей з обмеженими фізичними можливостями. Досить важливо було почути поради саме від тих експертів, які безпосередньо займаються доступністю до державних установ для людей з інвалідністю. Тому поради наших сьогоднішніх гостей обов’язково будуть враховані та найближчим часом реалізовані.
Довідково:
ГО «Гармонія» у своїй команді має спеціалістів різних професійних сфер, які за потреби підключаються для реалізації певної програми, проєкту.
Метою та завданням ГО «Гармонія» є соціальна, психологічна, матеріальна, медико-реабілітаційна, юридична підтримка молоді з обмеженими фізичними можливостями:
Вінницький апеляційний адміністративний суд