Вже традиційно для нашого міста Комунальний заклад «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту організовує спортивні змагання для спортсменів різних нозологій.
Так, на базі ДЮСШ з веслування на байдарках та каное було проведено щорічний сплав на байдарках для спортсменів з обмеженими можливостями. Цього разу поборотися зі стихією виявили бажання 25 спортсменів. Ні палюче сонце, ані непростий шлях проти течії Ворскли не злякали і не зупинили відчайдушних учасників на шляху до поставленої цілі. Отримавши масу вражень та задоволення, всі спортсмени подолали задану відстань.
Переможців та переможених не було, адже головна мета змагань – популяризація спорту як ефективного засобу оздоровлення та реабілітації серед спортсменів-осіб з інвалідністю, залучення їх до активного способу життя, покращення фізичного та морального стану шляхами взаємодії з природними силами.
Особлива подяка за постійну підтримку в проведенні змагань висловлюється директору ДЮСШ з веслування на байдарках та каное Мацапурі Володимиру Івановичу.
Полтавська міська рада