Вже у вересні цього року у Львові стартує пілотний проєкт – «Нові навчальні можливості для дітей з особливими потребами», ініціаторами якого є навчально-реабілітаційний центр «Джерело» з департаментом гуманітарної політики ЛМР. Львівська спеціалізована школа «Надія», у якій провели ремонтні роботи, включена до проєкту відкриття спеціального класу для дітей з легкою розумовою відсталістю та стане першим навчальним закладом міста з таким класом.
Школа має партнерські відносини з навчально-реабілітаційним центром «Джерело», діти якого за рішенням психолого-медико-педагогічних консультацій скеровуються на навчання до спецкласу даного навчального закладу. Робота щодо відкриття цього класу почалась ще в кінці минулого року. У цьому класі буде навчатись 8 дітей з розладами спектру аутизму, синдромом Дауна та з інтелектуальними особливостями розвитку. Приміщення для даного класу загальною площею 186,5 м² вивільнені 30.01.2015 року від орендарів «Централізована бібліотечна системи для дорослих м. Львова». Педагоги, які працюватимуть у цьому спец-класі, будуть два місяці проходити навчання у центрі «Джерело». Ірина Хміль, директор ЛСШ «Надія»
Школа має партнерські відносини з навчально-реабілітаційним центром «Джерело», діти якого за рішенням психолого-медико-педагогічних консультацій скеровуються на навчання до спецкласу даного навчального закладу.
Робота щодо відкриття цього класу почалась ще в кінці минулого року. У цьому класі буде навчатись 8 дітей з розладами спектру аутизму, синдромом Дауна та з інтелектуальними особливостями розвитку.
Приміщення для даного класу загальною площею 186,5 м² вивільнені 30.01.2015 року від орендарів «Централізована бібліотечна системи для дорослих м. Львова».
Педагоги, які працюватимуть у цьому спец-класі, будуть два місяці проходити навчання у центрі «Джерело».
Ірина Хміль, директор ЛСШ «Надія»
У ЛСШ «Надія» функціонує 12 класів, у яких навчається 288 учнів. Серед них 21 дитина з особливими освітніми потребами:
2 дітей – інклюзивна форма навчання;
8 дітей – індивідуальна форма навчання;
11 дітей – інтегроване навчання.
Львівська міська рада