11 червня виповнюється 1 рік, як пішов із життя Олександр Подервянський – наш колега, чудова людина, прекрасний друг, кого знали, любили й поважали дуже багато людей.
Життєвий шлях О. Подервянського – це зразок людської гідності, добропорядності та толерантності. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу та його родини.
Колектив ВГО НАІУ глибоко сумує та висловлює глибоке співчуття його родині, рідним та близьким.
Він назавжди залишишся в наших серцях! Вічна йому пам’ять!
Колектив ВГО НАІУ