11 спартакіада «Повір у себе» для осіб з інвалідністю відбулась вчора 01 червня 2015 р. в спорткомплексі «Колос» в м. Сторожинець. Такий захід проводиться два рази на рік і приносить багато позитиву учасникам змагань.
На цей раз до спортсменів з привітальним словом звернулися представники Сторожинецької райдержадміністрації та Сторожинецької районної ради.
Голова Сторожинецької районної організації осіб з інвалідністю О. Хавринюк ознайомив присутніх з правилами участі в спартакіаді. Бажаючі мали змогу взяти участь в п’яти видах – дартс, стрільба з гвинтівки, кеглі, кидання м’яча в баскетбольне кільце та кидання кільця в ціль.
Знаю, що цей захід завжди чекають з нетерпінням, тому що більшість хлопців і дівчат проживають в віддалених селах Сторожинецького району. І головне в цій зустрічі довгоочікуване спілкування, а також велика спрага до перемоги, яка допомогає повірити в себе.
Валентина Добридіна