Сьомого червня у Рівненському міському палаці дітей та молоді відбудеться перший Рівненській соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне 2015».
На фестивалі хочуть познайомити між собою всі громадські організації людей, які мають інвалідність. Говоритимуть про проблеми та потреби цих людей. Також буде святковий концерт.
Взяти участь запрошують всіх охочих. Розпочнеться фестиваль о 12.00 7 червня. Триватиме три години. Вхід вільний. Організовують фестиваль ГО Рівненське товариство «Родина Кольпінга», Рівненський міський палац дітей та молоді, Рівненський інститут Університету «Україна», громадські організації людей з інвалідністю.
Для учасників обов’язкова попередня реєстрація. Адреса оргкомітету: м. Рівне, вул. Набережна, 28 . тел. +38 097 289 39 38 — Тетяна Кривко, тел. +38 068 561 38 75 — Милана Демурова. E-mail: parafest-rivne@ukr.net
Рівне вечірнє