У травні цього року Асоціація «Відкриті серця» та об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» разом з Обласним центром реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями провели семінар-тренінг.
На семінарі були присутні опікуни та люди з інвалідністю (72 особи) з 7 районів області та 17 областей країни.
Цього разу молодь з функціональними обмеженнями відвідали майбутні перукарі-модельєри з Вінницького професійного училища сфери послуг. Вони проводили майстер-клас з виконання зачісок, різноманітних стрижок, давали поради по догляду за волоссям. Волонтери виконували макіяж, манікюр учасникам навчального семінару та їх батькам і знайомили з новинками косметології.
Завдяки проведеним майстер-класам опікуни та люди з інвалідністю отримують можливість долати труднощі, вчаться бути незалежними і затребуваними
tutVse