Адвокація в дії!

9 Лютого 2018 Друкувати цю новину

У 2017 році ООН Жінки за фінансової підтримки Делегації Євросоюзу у партнерстві із Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Краматорською Міською Радою провели Ґендерний Аудит Доступності. Даний аудит визначив інформаційні та комунікаційні проблеми, а також архітектурні та інфраструктурні перешкоди, які обмежують доступ жінок з інвалідністю до державних послуг та призводять до їх соціальної ізоляції, відчуження та виключення.

7 лютого чоловіки та жінки із інвалідністю отримали змогу презентувати результати Ґендерного Аудиту Доступності, а також рекомендації та адвокаційну стратегію щодо врахування результатів Аудиту Краматорській Міській Раді. Представники Краматорської Міської Ради, в свою чергу, поінформували, яким чином висновки аудиту будуть враховані у плануванні та бюджетуванн міста.

Аудит та захід відбулися в рамках спільної програми UNDP Ukraine / ПРООН в Україні-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню у громадах України, що постраждали від конфлікту», яка фінансується Європейським Союзом.

За інформацією сторінки ФБ ООН Жінки

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук