Дніпропетровська область. Особи з обмеженими фізичними можливостями потребують постійного соціального захисту і створення відповідних умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Спеціалістами Васильківського районного центру зайнятості таким особам приділяється особлива увага.
Трудова діяльність для людини з інвалідністю – це не лише покращення добробуту своєї родини, а й можливість реалізувати свій професійний потенціал.
Прикладом такої допомоги стали щирі слова подяки колишньої безробітної, людини з інвалідністю 3 групи Інни Олександрівни Пащенко працевлаштованої до КЗ «Васильківська центральна лікарня «Дор» за професією «практичний психолог».
У знак подяки Інна Олександрівна подарувала дитячому куточку центру зайнятості власноруч виготовлені вироби.
Державна служба зайнятості