Київським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю проводиться робота щодо фінансування підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб з інвалідністю за різними спеціальностями.
4 березня 2015 року відбулась зустріч у Київському обласному відділенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю з людини з інвалідністюми-випускниками, яким надавалась безповоротна фінансова допомога для оплати вартості навчання в навчальних закладах та їхнім батьками.
Присутніх інформували про надання соціальних послуг, передбачених законами України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та «Про зайнятість населення». Було роз»яснено можливості відділення Фонду надавати фінансову допомогу на безповоротній основі для оплати вартості навчання і здобуття людини з інвалідністюми освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста та магістра. Також на зустрічі йшлося про необхідність працевлаштування студентів-осіб з інвалідністю.
Насамкінець були надані відповіді на запитання осіб з інвалідністю та їхніх батьків.
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю