І ще одна яскрава новина сьогоднішнього дня: 4 медалі кубку світу – Funchal itu paratriathlon World Cup, – 2 з яких- золоті, а 2 – бронзові, привезла в Україну національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону, що у складі 4-х спортсменів змагалась з 25 по 29 жовтня у м.Фуншал, Португалія, за найвищі нагороди кубку світу з представниками 23 країн світу.
Вітаємо команду з “врожаєм” високих нагород:
Вітаємо переможців та бажаємо успіху на шляху до Токіо-2020!
Прес-служба НКСІУ