17 медалей в один змагальний день, а 37 високих нагород – 13 золотих, 14 срібних та 10 бронзових – та друге місце у підсумку трьох змагальних днів чемпіонату Європи з плавання! Так можуть лише українські паралімпійці! Українська команда лише 2 золотими нагородами поступається лідеру цього дня – команді Італії, та 1 медаллю за загальною кількістю нагород.
Отож, третій день змагань наразі виявився найпродуктивнішим за кількістю нагород – 17 медалей чемпіонату Європи, серед них – 4 золотих, 9 срібних та 4 бронзові медалі.
Володарями золотих медалей стали:
Срібні нагороди завоювали:
Бронзові медалі вибороли:
Неофіційний медальний залік третього дня чемпіонату Європи:
1
15
10
13
38
2
14
37
3
11
12
35
4
6
8
22
5
7
9
0
Вітаємо переможців третього дня змагань чемпіонату Європи. Бажаємо усій команді успішного третього дня змагань, що розпочнеться ранковою сесією 19 травня об 11:30!
Нагадаємо, що слідкувати НАЖИВО за змаганнями та вболівати за національну паралімпійську збірну команду України з плавання можна на офіційній фейсбук-сторінці Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine
Цей чемпіонат Європи – надзвичайно важливий для спортсменів на шляху до Паралімпіади-2020, адже він дозволить добрати паралімпійські ліцензії. До речі, у доробку українських плавців вже є 40 паралімпійських ліцензій на Ігри в Токіо. У змаганнях чемпіонату беруть участь спортсмени з 47 країн Європи та світу, оскільки цей чемпіонат має ще й статус відкритого. Окрім європейських країн на блакитних доріжках архіпелагу змагаються плавці з Аргентини, Бразилії, Чилі та Узбекистану.
Фото – Міжнародного паралімпійського комітету
#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Swimming #Плавання #Паралімпіада2020 #BestTeam #ParaSwimming #Madeira2020
Джерело