30 вересня 2016 року, м.Маріуполь. Оголошення про проведення тренінгу для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю

30 вересня 2016 року, м.Маріуполь. Оголошення про проведення тренінгу для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю
20 Вересня 2016
Друкувати цю новину

Оголошення про проведення тренінгу для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністюВсеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проєкт «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проєкту, 30 вересня 2016 року, у м.Маріуполь буде проводитися тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю. Захід підтримано  Маріупольським міським центром зайнятості.

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика  до участі у роботі тренінгу.

Захід відбудеться 30 вересня 2016 в  конференц-залі готелю «Посейдон» за адресою: м. Маріуполь, Приморський бульвар,19.

Тривалість тренінгу з 12.00 до 16.00. Початок реєстрації 11.30.

Про свою участь просимо повідомити до 15.00  28 вересня 2016 року за тел. 37-91-21,  (098) 3135101  Михатариянц Алла.

Генеральний Секретар Національної
Асамблеї осіб з інвалідністю України,
координатор проєкту НАІУ В.Назаренко

  Категорія: