10-11 вересня у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» проходили ХХІ спортивні ігри осіб з інвалідністю Рівненщини, присвячені Дню фізичної культури і спорту.
У змаганнях взяли участь 220 учасників із Сарненського, Костопільського, Рокитнівського, Зарічненського, Здолбунівського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, Острог, Дубно, Бугринської об’єднаної територіальної громади, вихованці Острозької спецшколи-інтернату, Клеванської спецшколи-інтернату, Костопільської спецшколи-інтернату.
У програмі змагань відбулись спартакіади серед спортсменів з ураженнями ОРА (настільний теніс, кульова стрільба, армспорт), з вадами зору (шахи, шашки, армспорт) та вадами слуху (настільний теніс, кульова стрільба, більярд).
У спартакіаді серед спортсменів з вадами слуху в програмі XХІ спортивних ігор осіб з інвалідністю Рівненщини, присвячених Дню фізичної культури спорту, прийняли участь 70 спортсменів з вадами слуху.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
Загальне керівництво проведенням змагань здійснював комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради.
З переможцями та призерами змагань Ви можете ознайомитись на сайті Рівненської облради