Локація: літня сцена Маріїнського парку (мушля), вул. М. Грушевського, 5.
Мета заходу: популяризація інноваційних освітніх проєктів, інклюзивного навчання та патріотичної і гармонійної особистості українського студента
У програмі:
Гості свята: гурт бандуристів «Шпилясті кобзарі»; народний фольклорний козацький ансамбль «Горлиця»;народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», балет Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України
Родзинка заходу: вбрання з елементами української вишивки чи символіки – дрес-код для учасників і глядачів гала-концерту
Наша «фішка»: у Маріїнському парку працюватиме виїзна Приймальна комісія Університету «Україна». Абітурієнтам, котрі напишуть заяви на вступ під час заходу, гарантовано 5% знижку в оплаті за навчання!
Чекаємо діток, молодь з мамами і татами, дідусями та бабусями!
Прихопіть із собою теплу усмішку та весняний настрій!
Фестиваль «Університетське літо»– традиційний щорічний огляд-конкурс художньої самодіяльності та творчості студентів «Університету «Україна». Програма фестивалю включає виставку творчих робіт і конкурсні виступи студентства базової структури і32-х регіональних філій Університету «Україна». Спектр виступів розлогий: хореографічні постановки, авторська та сучасна музика, поезія, театральне мистецтво тощо. Переможці нагороджуються дипломами і цінними подарунками. Підсумковий гала-концерт фестивалю «Університетське літо» відбувається зазвичай у травні на Площі знань Університету «Україна» або на концертних майданчиках міста Києва.
Університет «Україна» − єдиний в Україні університет, що розбудував нові навчальні корпуси без залучення державних коштів і створив безбар′єрний простір для інклюзивного навчання. Вищу освіту тут здобули понад 9 тисяч випускників з інвалідністю. Це університет, де нині навчається 16 000 студентів: за кількістю студентів Університет «Україна» входить до «п′ятірки» вітчизняних ВНЗ, де навчається найбільше молоді. Університет продукує інноваційні підходи до організації освітньої діяльності: тут запроваджено інтернет підтримку навчального процесу; програму подвійних дипломів спільно з європейськими ВНЗ; навчання за ваучерами для студентів середнього віку; перехресний вступ чи навчання за двома спеціальностями на пільгових умовах для тих, хто хоче здобувати дві спеціальності одночасно; навчання іноземних студентів тощо. Тут панує справжня демократія: студентське самоврядування є партнером адміністрації та професорсько-викладацького складу в організації всіх видів діяльності університету. В університеті дбають про патріотичну, інтелектуальну, толерантну, творчу − гармонійну особистість студента з активною громадянською позицією.
Інформаційні партнери заходу:
Акредитація журналістів: тел. 067 5473472; Е-mail: golovchenko-ninaОukr.net (Ніна Головченко)
Світлана Патра, журналіст Імідж-центру Університету “Україна”