21 червня о 12:00 відбудеться урочиста зустріч з тріумфаторами чемпіонату Європи з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху – чемпіонами Європи – національною дефлімпійською збірною командою з волейболу та з бронзовими призерами чемпіонату Європи з волейболу – жіночою командою. Урочистість пройде у приміщенні Міністерства молоді та спорту (вул. Еспланадна, 42, зала на 2 поверсі).
У події візьмуть участь:
– Микола Даневич – заступник Міністра молоді та спорту України;
– Валерій Сушкевич – президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю;
– Леонід Касіцький – президент Спортивної федерації глухих України;
– Оксана Скугарева – начальник Укрцентру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”;
– представник Федерації волейболу України.
Акредитація обов’язкова! Тел. для акредитації – 0937711064
Нагадаємо, що чемпіонат Європи відбувся з 06 по 15 червня 2019 року у м.Кальярі, і в ньому взяли участь 8 чоловічих та 5 жіночих команд.
new.paralympic.org.ua