«ЗАВДАННЯ ПМПК ТА РОЛЬ ГОІ В ОПТИМІЗАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ВПРОВАДЖЕННІ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ СУЧАСНОГО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»
10-12 вересня 2015 року, м. Луцьк
Семінар проводиться за ініціативою Волинського обласного Фонду «ЗІР» та правління ВОО УТОС спільно із Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України (НАІУ) на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Волинського обласного центру реабілітації осіб з інвалідністю зору.
За участю:
Мета семінару: обговорення актуальних питань оптимізації спеціальної освіти та впровадження інклюзивного навчання в умовах сучасного громадянського суспільства, висвітлення прикладних аспектів роботи з дітьми різних нозологій та проведення тренінгів, визначення перспектив співпраці між ПМПК, державними установами та громадськими організаціями осіб з інвалідністю.
Регламент роботи семінару:
10 вересня 2015 р. – виступи представників державних структур, громадських організацій осіб з інвалідністю, науковців ВНЗ та практиків щодо впровадження інклюзивного навчання в умовах сучасного громадянського суспільства;
11 вересня 2015 р. – робота у секціях, проведення тренінгів та майстер-класів;
12 вересня 2015р. – ознайомлення з досвідом роботи Володимир-Волинської спеціалізованої ЗОШ – інтернату І-ІІІ ст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».
Планується випуск матеріалів семінару. Учасникам семінару буде виданий сертифікат